بلاگ

33

بهترین جملات اعتماد به نفس دهنده

 

بی‌شک بعد از مطالعه مقاله راه های اعتماد به نفس و مطالعه بهترین کتاب ها برای افزایش اعتماد به نفس وبا به کار گیری روش های آنها به خود باوری رسیده باشید و اعتماد به نفس خود را رشد داده باشید اما ممکن است با گذر زمان روش ها را فراموش کنید و اعتماد به نفس شما کاهش یابد به همین خاطر می‌بایست با خواندن متن‌ها و سخن بزرگان در ارتباط با اعتماد به نفس برای خود یادآوری و تکرار می‌شود که اعتماد به نفس چیست و چه تاثیری روی افراد دارد.

با خواندن و مرور جملات اعتماد به نفس دهنده این نیرو را در خود پرورش دهید همچنین کلمات و افکار اثر فوق العاده ای برروی شما و باورهایتان به جا می‌گذارند و تاثیر زیادی دارند؛ پس قدرت کلمات را دست کم نگیرید زیرا می‌توانند زندگی شما را تغییردهند.

 

اعتماد خود را با جملات تاکیدی مثبت تقویت کنید. در ادامه چند مورد گفته شده است که هر روز باید با خود تکرار کنید!

من از عهده هر کاری برمیایم

با شناخت و باور توانایی‌های خود می‌توانید با اطمینان عمل کنید و هیچ مانعی بر سر راه خود نبینید. اهمیت ندارد که در چه شرایطی هستید فقط باید با تمام قدرت تلاش کنید.

آنتونی رابینز می‌گوید خود باوری انسان، برآمده از این است که خود را بر شرایط زمانه چیره ببیند، نه اینکه شرایط بر او چیره باشد.

من پر از استعداد و توانایی هستم

ایمان داشتن به خود رکن اصلی اعتماد به نفس است. شما فرقی با دیگران ندارید. افکار بد نسبت به خود را کنار بگذارید این افکار باعث پایین آمدن اعتماد به نفس شما می‌شود. به توانایی های خود باور داشته باشید.

برایان تریسی می‌گوید در هر زمینه ای هر چه بیشتر یاد بگیرید و دانش خود را بالا ببرید،

اعتماد به نفستان نیز بیشتر می‌شود.

همچنین آنتونی رابینز می‌گوید انسان های بسیاری در این دنیا وجود دارند که از استعداد ها شایستگی ها و توانایی ها و مهارت های چشم گیری برخور دارند ولی چون خود باوری و آگاهی کافی ندارد نمیتواند کامیاب شوند و به خواسته ها و اهداف خود برسند.

 

من می‌توانم

یک جمله ساده و کوتاه اما قدرتمند! تکرار این جمله تاثیر زیادی روی ذهن شما می‌گذارد و باعث تقویت اعتماد به نفس در شما می‌شود.

آنتونی رابینز می‌گوید همیشه به خود اعتماد داشته باشید، اگر یک بار کاری را با موفقیت انجام داده باشید؛ باز هم می‌توانید.

 

من دوستداشتنی و جذاب هستم

هرچهره و اندامی که دارید را بپذیرید و حس خوب به خودتان داشته باشید این حس خوب به دیگران هم منتقل می‌شود و به شما حس خوب پیدا می‌کنند وشما را زیبا می‌بینند.در حقیقت همه افراد زیبایی خاص خود را دارند.

من موفق می‌شوم

مثبت اندیشی و تلقین به خود باعث افزایش اعتماد به نفس می‌شود و به موفقیت دست می‌یابید. شما پر از توانایی هستید. با تلاش و پشتکار حتما به موفقیت می‌رسید. موفقیت حق شماست.

آلبرت بندورا می‌گوید اعتماد به نفس ضرورتا تضمین کننده ی موفقیت نیست، اما عدم اعتماد به نفس به یقین باعث شکست می‌شود.

من شایسه بهترین ها در زندگی هستم        

برای خودتان ارزش قائل باشید و بهترین ها را بخواهید زیرا شما فردی با استعداد و توانمند هستید پس لیاقت بهترین ها را دارید؛ باور داشته باشید. با تکرار این جمله به باور ذهنی می‌رسید و خود را فردی ارزشمند می‌بینید.

جک کنفیلد می‌گوید اگر می‌خواهید در آفرینش زندگی رویایی تان کامروا باشید، باید باور کنید که توانایی و شایستگی دارید آن را بی‌افزایید.

من خودم هستم

از اینکه خوتان باشید نترسید و تلاش نکنید شبیه دیگران باشید. خودتان باشید نه چیزی که دیگران می‌خواهند وفکر می‌کنند. افرادی که اعتماد به نفس بالا دارند هیچ وقت نظر بقیه رویشان تاثیر نمیگذارد.

حکیم ارد بزرگ می‌گوید آدم های فرهمند و خود باور به دنبال کف زدن دیگران نیستند آن ها به شکوه و ارزش کار خود باور دارند.

همچین گوستاو لوبون می‌گوید کسی که به خود اعتماد دارد، به تعریف کسی احتیاج ندارد.

خلاصه کلام

باید برای حفظ اعتماد به نفس و افزایش آن تلاش کنید. اعتماد به نفس تاثیر بسیاری بر زندگی و روابط شما می‌گذارد. با تکرار جملات انگیزشی و جملاتی که گفته شد اعتماد به نفس خود را تقویت کنید.

 

به اشتراک بگذارید