بلاگ

معرفی بهترین کتاب های اعتماد به نفس (بهترین منابع)

اعتماد به نفس نیرو قدرت درونی است که همواره کنار شماست تا کمک کند با اقتدار، بدون ترس ونگرانی قدم بردارید و راه درست زندگی را طی کنید.

با افزایش اعتماد به نفس  می‌توان از مشکلات احساسی، شغلی و ترس هایی مانند: انجام کار اشتباه وتوجه به نظر دیگران خود را رها کنید. اگرچه اعتماد به نفس نیرویی ذاتی است و در درون ماست اما می‌توان آن را با بهره گیری از دوره‌ها و کتاب‌های متفاوت رشد داد.

بهترین و ارزان ترین راه، مطالعه کتاب می‌باشد.نیازی نیست چندین کتاب را مطالعه کنید، یکی از آن ها که درک و فهمیدنش برایتان آسان است را انتخاب کرده و شروع به یادگیری مهارت‌های افزایش اعتماد به نفس کنید و تغییر مثبتی در زندگی تان ایجاد کنید.

تعریف اعتماد به نفس کار راحتی نیست بدین خاطر نویسندگان زیادی تلاش کردند با اثر خود این تعریف را ساده تر کنند. در این مقاله چند کتاب کاربردی در این زمینه را به شما معرفی می‌کنیم.

معرفی کتاب های اعتماد به نفس| مرتضی روحانیان

کتاب جرات داشته باش

کتاب جریت داشته باش نوشته فردیک فانژه، به ترجمه محیا احمدی پور می‌باشد

 این کتاب 352 صفحه دارد.

امکان دارد که هنگام انجام کارهای کوچک یا بزرگ حس کنید از پس آن برنمی‌آیید.این حس مشترک بین مراجعه کنندگان دکتر فانژه دلیل نوشتن این کتاب شده است.

فردیک فانژه روان پزشک معروف فرانسوی با توجه به تجربه هایی که بدست آورده تصمیم به نوشتن این کتاب  گرفته است.

کتاب در مورد کمبود اعتماد به نفس به دلیل ترس از قضاوت شدن یا انجام کار نادرست می‌باشد.به شما یاد می‌دهد جرات نه گفتن داشته باشید و خودتان را دوست بدارید.

نکته متفاوتی که کتاب جرات داشته باش نسبت به دیگر کتاب ها در این زمینه دارد؛ داشتن تست های روانشناسی برای ارزیابی خود بعد مطالعه کتاب می‌باشد.

معرفی کتاب های اعتماد به نفس| مرتضی روحانیان

کتاب اعتماد به نفس

کتاب اعتماد به نفس، دستیابی به آن و زندگی با آن 80 صفحه می‌باشد که نویسنده آن باربارا دی آنجلیس و هادی ابراهیمی آن را ترجمه کرده‌است.

تعریف بسیار خوبی از اعتماد به نفس و خود باوری را در این کتاب  بیان می‌کند.به شما کمک می‌کند؛ نگذارید خوشحالی و موفقیت خود را از بین ببرید و دلیل از بین رفتن آن چیست، اعتماد به نفس خود را رشد دهید زیرا شما فردی با استعداد و با ارزش هستید.

دکتر باربارا دی آنجلیس متخصص رشد فردی ست و می‌گوید هنگامی که فقط به کارهایی دست می‌زنید که میدانید موفق می‌شوید، هرگز به اعتماد به نفس واقعی دست پیدا نکرده اید.

 در این کتاب یه شما یاد می‌دهد فردی باشید که همیشه می‌خواستید و زندگی کردن را از همین حالا شروع کنید، کارهایتان را به عقب نیندازید و نا امید نشوید که نا امیدی خود دلیل شکست است.

کتاب اعتماد به نفس خود باوری را به شما یاد می‌دهد که بر ترس ها غلبه کنید و حال خوب را به زندگیتان برگردانید.

اگر به زندگی خانم باربارا دی آنجلیس نگاهی بندازید؛ می‌بینید در گذشته فردی ضعیف و با اعتماد به نفس پایین بوده است و تا 30 سالگی نتوانسته کارش را شروع کند اما حالا به عنوان مشاور به دیگران کمک می‌کند تا قدرت درونی خود را بیابند و از آن استفاده کنند.

معرفی کتاب های اعتماد به نفس| مرتضی روحانیان

کتاب اعتماد به نفس به زبان آدمیزاد

کیت برتون و برینلی پلتز دو معلم برجسته دنیا هستند که نویسنده این کتاب می‌باشند.زینب شاهدی مترجم کتاب می‌باشد که 34 صفحه دارد.

این دو نویسنده تلاش کرده‌اند اعتماد به نفس را به زبان ساده بگویند.  به شما یاد می‌دهند چگونه اعتماد به نفس داشته باشید و در مسیر تقویت آن حرکت کنید.

روش‌ها و راه‌هایی در این کتاب گفته شده که با به کار گیری آنها بتوانید در محل کار، روابط خود با دیگران با اعتماد به نفس عمل کنید و نقاط قوت خود را بشناسید و فرزندانی با اعتماد به نفس بالا بزرگ کنید.

معرفی کتاب های اعتماد به نفس| مرتضی روحانیان

کتاب نیروی شگفتی آفرین اعتماد به نفس

برایان تریسی نویسنده و سیما فرجی مترجم این کتاب 248 صفحه‌ایی بوده‌اند.

اگر توجه کنید افرادی که در زندگی و کار خود به موفقیت رسیده‌اند، اعتماد به نفس بیشتری نسبت به دیگر افراد دارند.

برایان تریسی بر این باور است که هر انسان توانایی و استعدادهایی برای رسیدن به موفقیت دارد و فقط یک چیز بین افراد زندگی ایده آل آن‌ها وجود دارد و فاصله انداخته است، ترس می‌باشد.

کتاب نیروی اعتماد به نفس خود باوری و ایمان به توانایی‌های خود را به شما می‌آموزد و می‌گوید که چگونه با اعتماد به نفس بالا در مسیر موفقیت و کامیابی پیش روی کنید و به راحتی با دغدغه ها و مشکلات رو به رو شوید.

معرفی کتاب های اعتماد به نفس| مرتضی روحانیان

کتاب شکاف اعتماد به نفس

کتاب شکاف اعتماد به نفس 384 صفحه است. به قلم دکتر راس هریس و ترجمه سحر محمدی می‌باشد.

این کتاب شما را راهنمایی می‌کند با ترس ها به درستی کنار بیایید و روش های رشد و تغییر در زندگی را یاد بگیرید.

با چهار گامِ تمرین مهارت ها، به کارگیری موثر مهارت ها، ارزیابی نتایج، اعمال اصلاحات مورد نیاز که در کتاب آمده است؛ می‌توان در مسیر رشد اعتماد به نفس قدم بگذارید و در انجام کارها به خوبی عمل کنید.

مطالعه کتاب شکاف اعتماد به نفس به شما این جرات را می‌دهد که از نقطه امن و آسایش خود خارج شوید و فرا تر از آن پا بگذارید و با اعتماد به نفس خود را به چالش بکشید.

توصیه پایانی ما ، آینده بهتری برای شما رقم می زند…!

یک بسته فوق حرفه ای !

با یادگیری علمی مهارت اعتماد به نفس و عزت نفس خود را فردی حرفه ای کنید…

بسته فوق العاده کاربردی <اعتماد به نفس > را تهیه کنید و اثرات عمیق و بزرگش را ببینید.!

به اشتراک بگذارید